‘Yüz filtresi yaptığımda yapay zekaya dönüşüyorum!’

Derya Uluğ, Kral Müzik Youtube kanalına konuk oldu. “Bu kadar fit olmanın sırrı nedir?” sorusuna ünlü şarkıcı, “Karbonhidrat ve süt ürünlerini tüketmiyorum. En fazla iki öğün yiyebilirim. Kendime çok iyi bakıyorum. Spor düzenli olarak hayatımda hep var” cevabını verdi.

“ALNIMA BOTOKS YAPTIRIYORUM”

“Estetiğe bakışın nedir?” sorusu da yöneltilen Uluğ, “Geçen gün bir yerde görmüşler beni ve ‘Yüzüne dolgu yaptırdı’ demişler. Alakası yok! Bu ara çok spor yapamadığım için, düzeni azıcık bozduğumdan yüzüm tombikleşiyor. Bir tek alnıma botoks yaptırıyorum, o da belli belirsiz. Doğallığı kaybetmemek önemli. Yarın bir gün ihtiyacım olursa tabii ki estetik yaptırırım. Önemli olan ‘ben’ gibi kalmalıyım. Yüz hatlarımı bozmamaya ve cildimi diri tutmaya uğraşıyorum. Estetiğe karşı değilim. Kimse birbirini bununla ilgili yargılamamalı. Karşı olduğum tek şey küçük yaşta yapılan estetikler çünkü sonra geri dönüşü olmayan şeylerle karşı karşıya kalınabiliyor” ifadelerini kullandı.

“O FİLTRELERİ KULLANDIĞIMDA BEN BENLİKTEN ÇIKIYORUM”

“Sosyal medyada en çok kullandığın fotoşop işlemi nedir?” sorusu üzerine 38 yaşındaki şarkıcı, “Hikaye bölümündeki filtreleri bazen kullanıyorum. Yüz filtreleri var ya hani dudak büyütüp, yüz incelten. Onları yaptığımda yapay zekaya dönüşüyorum. O filtreleri kullandığımda ben benlikten çıkıyorum, hiç olmuyor. Çok üzülüyorum başkalarında güzel dururken bende yapay zeka gibi oluyor” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x